HAKKIMIZDA

ŞİRKETİMİZ VE DEĞERLERİMİZ

Teknoloji ve Kalite Geleneği

“KAPP” Firması olarak kendi üretimimiz olan profesyonel mutfak ekipmanlarını hem iç pazar hem de dış pazarda gururla sunuyoruz.

Dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen Şefleriyle işbirliği içerisinde sektörün nabzını tutan KAPP, yüksek teknolojiyi nitelikli insan gücü ile birleştirdiği İzmir deki 25.000 m² alan üzerine kurulu fabrikasında dünya standartlarında üretim yaptığını uluslararası belgeleriyle de kanıtlamaktadır.

44 Yıllık Üretim Tecrübesi

“KAPP” Firması olarak kendi üretimimiz olan profesyonel mutfak ekipmanlarını hem iç pazar hem de dış pazarda gururla sunuyoruz.

1977 yılından bu yana endüstriyel mutfaklarda kullanılan set üstü malzeme imalatı yapan KAPP, bugün 60 ülkeye ihracatı, yurtiçinde 141 seçkin bayisi ile sektörün lider firmaları arasındadır

Sadece paslanmaz çelik pişiriciler ile başladığı ürün gamını, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda Ar-GE çalışmalarıyla geliştirerek-standartlarından ve kalitesinden taviz vermeden- hazırlık, açık büfe, bar, restaurant ve içecek ekipmanları üretimiyle zenginleştirmiştir.


Bu yelpazeyi daha da açarak, esnaf lokantasından 5 yıldızlı otellere kadar tüm mutfakların her türlü ekipman ihtiyacına cevap verebilecek ürün çeşitliliğine sahip olmak; KAPP MUTFAK’ın hedefleri arasında ilk sırayı almaktadır.